Diş Beyazlatma Ankara

DİŞ beyazlatma nedir?


Bleaching Ankara dişlerinin renginden memnun olmayan kişiler için uygulanan. Dişlerin renginin daha beyaz tonlara açılması işlemidir.

Diş beyazlatma işlemi yapılmadan dişler airflow cihazı ile tamamen temizlenmelidir. Airflow işlemi sonrasında dişler üzerinde doğal olmayan hiçbir leke, sigara ve çay izleri kalmaz. Bu şekilde bir uygulama ile dişlerin hem normal rengi tespit edilmiş olur. Hemde daha başarılı bir beyazlatma sağlanmış olur.

Hangi yöntemlerle diş beyazlatılır?

Bleaching işlemi dişler özel olarak izole edildikten sonra Zoom diş beyazlatma sistemi ile yapılır.

Lazer yöntemiyle diş beyazlatma işlemi :

Bu yöntem klinik ortamında son teknoloji cihazlar kullanılarak yapılmaktadır. Sistem özel ağız hazırlama kiti, beyazlatma lensi ve zoom beyazlatma cihazını içerir. Ortalama olarak 30 dakika süren bu operasyon içerisinde çok fazla aşama yoktur ancak dişin durumuna göre iki veya daha fazla seans gerektirebilir. Seanslar esnasında cerrahi operasyon veya benzeri uygulamalar söz konusu olmamaktadır.

Lazer ile yapılan diş beyazlatma operasyonlarında beyazlatma işlemine başlanmadan önce dişlerin genel durumu ile ilgili bir tespit yapılarak hastanın devam etmesi gereken seanslar tespit edilir ve kendisine bilgi verilir.

Aynı zamanda seanslarda ortaya çıkan sonuçlar adım adım takip edilerek gereken durumlarda müdahalede bulunulmaktadır.

Lazer ile diş beyazlatma işlemi çalışan veya vakti kısıtlı olan kişiler için ideal bir yöntemdir.

Zoom beyazlatma sonrasında hastaya özel hazırlanan plaklar hastaya sunulur ve ayrıca ev beyazlatma kiti verilir. Bu şekilde yao-pılan beyazlatmanın kalıcı olması sağlanmış olur.

DİŞLER ne kadar beyazlar ?

Eğer düzgün bir dizilime sahip dişleriniz varsa ancak bu dişlerin rengini beğenmiyorsanız,ağrısız birkaç seans halinde uygulanan diş beyazlatma (bleaching) tedavileri ile çok daha beyaz gülüşlere sahip olabilirsiniz.

Beyaz dişler herkesin hayalidir. Diş beyazlatma uygulaması en kolay ve en etkili estetik diş hekimi ankara çözümüdür.

Philis zoom cihazının kullanıldığı diş beyazlatma sisteminde sonuçlar çok başarılı ve kalıcı olmaktadır.

Uygulama öncesinde hastanın orijinal diş rengi seçilir. Daha sonra hastanın dudaklarına ve dişetlerine özel koruma işlemi yapılır ve beyazlatma ilacı uygulanır. Lazerle diş beyazlatma ankara 15 dakikalık 3 seans halinde yapılır.

İşlem sonunda diş renginin 7-8 ton açılması hedeflenir ve kontrol edilir.

Ağrısız bir işlemdir.

Diş beyazlatma ankara tedavisinde diş dokusundan malzeme çıkartılmaz. Dişlerin gücü ve ömrü azalmaz. Uygulama sonrası bir kaç gün hassasiyet olması normaldir.

Randevu Al